חיפוש

תופעת אובך בזכוכית חכמה

כשבחרתם זכוכית חכמה עבור פרטיות, אתה תמיד מתפשר על שקיפות מלאה של הזכוכית. השקיפות עם זכוכית חכמה הינה בשיעור של 80-90%. לעיתים, בעיקר בצפייה בזוית חדה, ניתן להבין באובך.


אובך או ערפיליות הוא תוצאה של פיזור האור של הגביש הנוזלי – Liquid Crystal. טכנולוגיית NCAP PDLC ממזערת את האובך ונחשבת לטכנולוגיה הטובה ביותר לייצור זכוכית חכמה. היתרונות טכנולוגיים כוללים שיטות ייצור ייחודיות השומרות על המבנה הכדורי של מולקולות LC ומצמצמות את פיזור האור כאשר הזכוכית שקופה (במצב פתוח).


ניתן למזער את רמת האובך על סמך הגורמים הבאים:


זווית הצפייה: אובך ממוזער כמעט עד שלא קיים כאשר אתה צופה בזכוכית הפרטיות ב 90 מעלות ויודגש כאשר הוא נצפה בזוית המוכה מ- 30מעלות. לכן, כדאי לשאוף להציב את הזכוכית החכמה כך שזוית הצפייה תהא קרובה ל- 90 מעלות.


אור: אובך ממוזער כאשר קיים אור שווה משני צידי הזכוכית החכמה ויודגש כשיש לך אור חזק יותר מצד אחד. האור מפוזר כך שאתה רוצה לאזן את האור משני הצדדים. אור פלורסנט עשוי לשקף את ההשפעה המהבהבת על זכוכית הפרטיות, לכן מומלץ להימנע ממנה. אור שמש ישיר ידגיש את האובך כך שגם הוא לא מומלץ.


סוג זכוכית: אובך ממוזער כאשר בחרת זכוכית כהה ויודגש עם זכוכית בה יש רמת ברזל נמוכה. זה מכיוון שגוון הזכוכית סופג חלק מהאור ולכן הוא ממזער את פיזור האור ומביא למזעור הערפל.

20 צפיות

הצטרפו לניוזלטר שלנו

טלפון : 072-3937571

אריאל שרון 4, גבעתיים

מגדל השחר, קומה 25

דואר אלקטרוני

ווצאפ

  • Facebook
  • Pinterest
  • Instagram
  • YouTube

מתעניינים בפגישת הדגמה של זכוכיות דינמיות?

  • Facebook - White Circle