חיפוש

כיצד לשלוט במנגנון הערפל בזכוכית חכמה

כאשר אתה בוחר את הזכוכית החכמה אתה תמיד מפתשר על שקיפות מלאה של הזכוכית. אובך, הוא סוג של ערפל, אשר נראה בהיר יותר, הוא תוצאה של פיזור האור של גביש נוזלי (LC). טכנולוגיית NCAP PDLC ממזערת את האובך ונחשבת לטכנולוגיה הטובה ביותר להפקת NCAP PDLC. יתרונות טכנולוגיים כוללים שיטות ייצור ייחודי השומרות את המבנה הכדורי של מולקולות LC וממזערות פיזור אור כאשר הזכוכית במצב שקוף.


את רמת האובך ניתן למזער או להדגיש בהתבסס על הגורמים הבאים:

זווית צפייה: האובך ממוזער וכמעט לא קיים כאשר אתה מציג את זכוכית הפרטיות ב 90° ויודגש כאשר מוצג 30°. לכן, ברצונך למקם את זכוכית הפרטיות ב 90° אם היישום מאפשר זאת.


אור: האובך הוא ממוזער כאשר יש לך אור שווה משני הצדדים של זכוכית הפרטיות ויהיה מודגש כאשר יש לך אור חזק מצד אחד. האור מפוזר כך שאתה רוצה לאזן את האור משני הצדדים. אור פלורסנט עשוי לשקף אפקט מהבהב על זכוכית הפרטיות, כך שאולי תרצה להימנע ממנו. אור שמש ישיר יהיה emphasize להדגיש את האובך כך גם לא מומלץ.


סוג זכוכית: האובך הוא ממוזער כאשר אתה בוחר זכוכית כהים והדגיש כאשר אתה הולך עם זכוכית ברזל נמוך. זה פשוט משום שרשת הזכוכית סופגת חלק מהאור ולכן היא ממזערת את פיזור האור כתוצאה מצמצום האובך.


3 צפיות
  • Facebook - White Circle

סמארט פילמס בע"מ

טלפון : 072-3937571

כתובת : אריאל שרון 4, גבעתיים

               מגדל השחר, קומה 25

info@smartfilmsinternational.com

  • Facebook
  • Pinterest
  • Instagram
  • YouTube
Logo 400 X 1800.png