חיפוש

פנים/חוץ (חזית)

אנו שואלים לעתים קרובות אם זכוכית חכמה מתאימה למקומות חיצוניים או פנימיים, כך שאנחנו רוצים לדון ולהבהיר את זה.

בשורה התחתונה, הזכוכית החכמה מספקת פונקציות פרטיות שימושיות במקור עבור מקומות סגורים כגון מחיצות בין חדר אמבטיה לחדר שינה, חדרי ישיבות, יישומי בתי חולים, מחיצות בלימוזינות, מכוניות יוקרה ועוד. זכוכית חכמה כזו מיוצרת בדרך כלל ב"כריך" של למינציה של שתי זכוכיות בעזרת שכבה פנימית, בדרך כלל EVA או PVB.


זהו הפתרון הטוב ביותר במונחים של ביצוע והמהימנות של הזכוכית החכמה לאורך זמן (20-שנים). עבור שימוש פנימי, הפילם הדביק משמש כאשר ללקוח כבר יש זכוכית קיימת במקום המדובר, התהליך משפר ומייעל את התועלת מהזכוכית. באשר לזכוכית חכמה עבור אזורים חיצוניים, הייצור הסטנדרטי של למינציה של שתי שכבות של זכוכיות הוא טוב אבל לא מושלם, ואנו ממליצים יחידת זכוכית מבודדת מלאה (IGU) שבה אנו מייצרים למינציה לזכוכית החכמה כפי שמתואר לעיל, אך מרבדים אותה לזכוכית אחרת עם פער אוויר/גז באמצע.


ה- IGU יבודד את החום והקור וישמור על הבית שלך מפני האקלים החיצוני. בנוסף, אנו ממליצים על זכוכית נוספת בגוון IGU ברמה מסוימת בהתאם אור השמש ישיר הוא נחשף כך שאתה יכול לבחור את השידור האור הגלוי. הזכות החכמה IGU תספק שילוב מושלם של בקרת האקלים והענקת פרטיות על פי דרישה. באשר לתקן IGU קיים, ניתן להעניק לה את היתרונות של הזכוכית החכמה על ידי התקנה - הדבקה עצמית של הפילם הדביק. כאשר יש לך זכוכית רגילה ואתה רוצה להפוך אותה לכזו שתוכל להתמודד מול שינויי אקלים ולהעניק פרטיות, אנחנו בדרך כלל מציעים את הפילם הדביק הסולרי לשם פרטיות.0 צפיות
  • Facebook - White Circle

סמארט פילמס בע"מ

טלפון : 072-3937571

כתובת : אריאל שרון 4, גבעתיים

               מגדל השחר, קומה 25

info@smartfilmsinternational.com

  • Facebook
  • Pinterest
  • Instagram
  • YouTube
Logo 400 X 1800.png