זכוכית חוץ מתכהה

זכוכית חוץ מתכהה

Suntuitive Glass

מתכהה עם חשיפה לחום שמש

סמארט פילמס הינה נציגה בלעדית בישראל של חברת פלאוטינט (Pleotint) האמריקאית, יצרנית Suntuitive Glass. החברה מייצרת פילם מתכהה תרמוכרומי לתהליך למינציה לייצור זכוכית בידודית IGU עבור קירות מסך (Façade). 

 

טכנולוגית Suntuitive הינה טכנולוגיה תרמוכרומית וטכנולוגיית הזכוכית-חוץ הדינמית המובילה והמוצלחת ביותר בעולם. זכוכית דינמית Suntuitive עם יכולת התכהות עצמית ללא מקור אנרגיה או תשתית.

 

Suntuitive מיוצרת בישראל במפעל סטאר גלאס אשר באיזור תעשייה משגב (תרדיון). 

הזכוכית הינה קלה להתקנה, אינה דורשת חיווט, חיישנים או בקר, אלא מתכהה מיד עם חשיפה לחום.

 

התקנה פשוטה

ההתקנה אפשרית על ידי כל מתקין זכוכית, לא נדרשת הדרכה או התקנה מיוחדת, אינה דורשת חיווט, חיישנים או בקרות. ההפעלה הינה אוטומטית ומיידית. 

חוויה

לחוות נוחות של בקרת אקלים וכמות אור אופטימלית על ידי זכוכיות Suntuitive  ללא צורך בהפעלה של חלונות באופן ידני או להתמודד עם תוכנה או מכניקה. Suntuitive פשוט מתאימה את דרגת כהות הזכוכיות באופן אוטומטי כתגובה לרמת החום והאור. 

חיסכון בעלויות אקלים (בנייה ירוקה)

Suntuitive היא טכנולוגיה פסיבית. לא דורשת מקור כוח או חיבור להתקנים חיצוניים אחרים מלבד אור שמש ישיר. במדינות בהן יש הטבות לבנייה ירוקה, Suntuitive  יעזור לפרויקט שלך להרוויח נקודות זכות עבור אישורי WELL, LEED או BREEAM, ומתאים היטב לחלל הבניין הירוק.

אור יום אופטימלי

זכוכית כהה אך לא בהכרח פחות אור יום. הטכנולוגיה התרמוכרומית מאפשרת אור יום אופטימלי, גם כאשר החלון כהה. המשמעות היא שמירה על יתרונות האור הטבעי במהלך כל שעות היום לטובת דיירי החלל.

החזר השקעה מהיר!

השפעות האור הטבעי על הגורם האנושי משמעותיות!
באור טבעי ואקלים נוח, אנחנו מתפקדים בצורה מיטבית.
עובדים: גידול תפוקה של כ- 15%
רפואה: חיסכון של כ- 21% בעלויות רפואיות.
מסחר: גידול עסקאות של כ- 2%
מסעדות: מגדיל שהיית לקוחות בכ-83%

המועצה הישראלית לבנייה ירוקה

סמארט פילמס הינה חברה במועצה לבנייה ירוקה בישראל. 

התקן הישראלי לבנייה ירוקה הינו תקן המציע קטגוריות לבחינה ומדדים להגדרת מבנה ירוק. הקטגוריות מתייחסות לנושאים כגון: אנרגיה, מים, חומרים, פסולת, בריאות, תחבורה ועוד. עבור כל קטגוריה מוגדרים נושאי משנה לבחינה הכוללים קריטריונים למדידה ולהערכה. התקן מעניק ניקוד עבור עמידה בדרישות המפורטות בקריטריונים. צבירת ניקוד תזכה פרויקט בהגדרה "בניין ירוק" כאשר הדירוג (1-5 כוכבים) נקבע בהתאם לנקודות שנצברו.

 

זכוכית חוץ מתכהה Suntuitive Glass

 • טכנולוגיה - זכוכית מתכהה Suntuitive מתייחסת לזכוכית חוץ רבודה / טריפלקס אשר בתווך נמצאת שכבת PVB עם פילם תרמוכימי. הזכוכית משנה את דרגת הכהות שלה באופן לינארי בהתאם לדרגת חום השמש. במהלך היום כאשר אור השמש מחמם את הזכוכית, שכבת ה- PVB אשר נמצאת בין הזכוכיות מתחממת ומתכהה, תופעה אשר יוצרת בזכוכית אפקט של גוון אפור טבעי אשר מתכהה ככל שהחום גדל.
  כשחום השמש יורד, הזכוכית ושכבות הביניים מתקררות ומחזירות את צבע הזכוכית למצב שקיפות מרבית.
   

 • הביצועים - העברת אור גלוי (VLT): זכוכית Suntuitive מסתגלת כל הזמן לתנאי אור השמש המשתנים. לאורך כל השנה הטכנולוגיה אדפטיבית ומשנה באופן אוטומטי את כמות האור הנראה אשר נכנס לבניין על ידי שינוי גוון הזכוכית.
   

 • חום השמש (SHGC) - מכיוון שהטכנולוגיה התרמוכרומית של Suntuitive מתכווננת לאור שמש ישיר לאורך היום, היא מייעלת את שליטה ובקרה על אור השמש וממזערת את עליית החום בבניין כתוצאה מחום השמש.
   

 • ערכי U - לזכוכית Suntuitive יש את כל יתרונות הזכוכית הדינמית ובו בזמן היא שומרת על היתרונות של זכוכית בידודית (IGU) קונבנציונאלית בעלת יעילות גבוהה על ידי ערכי U נמוכים למניעת איבוד חום.
   

 • חיסכון באנרגיה - שימוש בזכוכית דינמית תרמוכרומית מפחיתה את עומס החום על הבניין ויכולה לחסוך עד 43% בהוצאות האנרגיה לקירור הבניין. הגנת  :UV Suntuitive חוסם 99% מהאור UV המזיק.
   

 • הפחתת רעש ובטיחות - זכוכית מתכהה בידודית של Suntuitive באה במבנה רב שכבתי ולכן מציעה הפחתת רעש ויתרונות בטיחותיים נוספים.
   

 • אור טבעי משפר את איכות החיים. לחץ כאן למחקר שנעשה בתחום החינוך.

סמארט פילמס – זכוכיות חכמות

LC Technology

סמארט פילמס בע"מ, רחוב אריאל שרון 4, גבעתיים

מגדל השחר, קומה 25

 info@smartfilmsinternational.com

 • Facebook - White Circle

סמארט פילמס בע"מ

טלפון : 072-3937571

כתובת : אריאל שרון 4, גבעתיים

               מגדל השחר, קומה 25

info@smartfilmsinternational.com

 • Facebook
 • Pinterest
 • Instagram
 • YouTube
Logo 400 X 1800.png